264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Utcarészlet

958. Kelemen József (1880 - 1944)

Utcarészlet

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.l.: Kelemen J. 193.

keret nélkül