977. Péter Mária (Budapest, 1904 - Budapest, 1990)
Ülő akt, 1927 körül
olaj, vászon
108*108 cm
j.j.l.: Péter M.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 128. kép; Kiállítva: Ernst Múzeum XCVIII. Csoportkiállítás, Budapest, 1928. szeptember (kat. 35., Tükör előtt)