264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Ülő akt, 1927 körül

977. Péter Mária (Budapest, 1904 - Budapest, 1990)

Ülő akt, 1927 körül

olaj, vászon

108*108 cm

j.j.l.: Péter M.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 128. kép; Kiállítva: Ernst Múzeum XCVIII. Csoportkiállítás, Budapest, 1928. szeptember (kat. 35., Tükör előtt)