264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Dunai komp

997. Tóth B. László (Dad, 1906 - Budapest, 1982) - nak tulajdonítva

Dunai komp

olaj, vászon

66*80 cm