1014. Guzsik Ödön (Budapest, 1902 - Budapest, 1954)
"Külső pályaudvar", 1935 körül
olaj, karton
76*73 cm
j.b.l.: Guzsik
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 80. kép; Kiállítva: Nemzeti Szalon XI. Tavaszi Szalon, Budapest, 1936. április 26-május 3. (kat. 54., Külső pályaudvar), keret nélkül