1309. Váza
Zsolnay gyár, Pécs, 1880-90 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, jelzett az alján: máz alatti családi jel, öttornyos Zsolnay Pécs, nyakán kis hajszálrepedéssel
m: 22 cm