235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1434. Gyertyatartó pár

Pest, 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FT" mesterjegy, széles kerek talpon baluszteres szárak, 4 gyertyacsészés felső rész kiemelhető, vésett, hullámgilosált díszítéssel és SV

1574 g; m: 52 cm

(Sági Vilma) tulajdonosi monogrammal, sérült