1434. Gyertyatartó pár
Pest, 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FT" mesterjegy, széles kerek talpon baluszteres szárak, 4 gyertyacsészés felső rész kiemelhető, vésett, hullámgilosált díszítéssel és SV
1574 g; m: 52 cm
(Sági Vilma) tulajdonosi monogrammal, sérült