235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza

927. Váza

Japán, 20. sz. eleje, satsuma jellegű kőcserép, két oldalán figurális, festett jelenettel, domború aranyozással, talpán vörös jelzettel, szájperemén kis restaurálással

m: 46,5 cm