235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Talpas pohár

1205. Talpas pohár

osztrák vagy német, 19. sz. közepe, vastag falú, öntött, színtelen üveg, festett főúri portréval, aranyozással, hátoldalán kopott emlékfelirattal

m: 13,5 cm