235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Anatóliai "Aydin" kilim függönypár

1131. Anatóliai "Aydin" kilim függönypár

19. sz. vége, sérült, restaurált

328*90 cm, 342*90 cm