1562. Asztalközép
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, négy golyó lábon ovális kalapált test, bordás hólyagolt díszítéssel
543 g; 34*26,5*5,5 cm