235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Íróasztal

1057. Íróasztal

osztrák, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon mahagóni borítással, tetején üveglappal, gyöngyház berakással, 3 db kulccsal, kis sérüléssel

80*146*75 cm