1433. Asztali készlet
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, tálon Bachruch mesterjegy, az edényeken AB jelzet, vésett TL tulajdonosi monogrammal és bordázott díszítéssel, össz.: 4 db, apró hibával
1036 g; m: 4,5-11 cm, h: 13-24,5 cm