1311. Vázapár
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, plasztikus díszítéssel, jelezve az alján: masszába nyomott "Zsolnay Pécs" jelzettel, 628-as formaszámmal
m: 20 cm