235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Vázapár

1311. Vázapár

Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott fehércserép, plasztikus díszítéssel, jelezve az alján: masszába nyomott "Zsolnay Pécs" jelzettel, 628-as formaszámmal

m: 20 cm