235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Posztamens

1047. Posztamens

magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, esztergált és faragott díszítéssel, kis sérüléssel

m: 102 cm; d: 35,5 cm