1619. Medál láncon
20. sz. vége, 2006-2016 közötti és a láncban 2016 utáni fémjel, 14 k fehérarany láncon, 18 k ródiumozott fehérarany, kéttágú forma 46 db apró, modern csiszolású briliánssal
medál: 9,8 g; h: 6 cm és lánc: 3,1 g; h: 54 cm
cca. 0,75 ct (M1, TCr-Cr, VVS) és 1 db élénkzöld smaragddal, lant alakú mesterjegy, a smaragdban apró felületi hibával