1555. Füles tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Fodor Ignácz mesterjegy, ovális, préselt forma, öntött virágdíszes szegéllyel, felületi hibával
1036 g; 48*31 cm