235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Nyeles színházi látcső

1574. Nyeles színházi látcső

osztrák, 19. sz. vége, színes zománc, rézintarziával és gyöngyház díszítéssel

h: 13 cm