1303. Váza
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, kék búzavirágos dekorral aranyozott, talpán kék családi TJM jelzettel, formaszám: 914, felső pereme restaurált
m: 34 cm