235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Váza

1303. Váza

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, kék búzavirágos dekorral aranyozott, talpán kék családi TJM jelzettel, formaszám: 914, felső pereme restaurált

m: 34 cm