235. Műtárgyak, bútorok, szőnyegek, ezüstök és ékszerek > Posztamens

1044. Posztamens

magyar, 20. sz. első fele, esztergált, feketére festett fa, kis sérüléssel

m: 95 cm lap: 28,5*27,5 cm