804. Toalett asztal
magyar, 1800 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander intarziával, öntött bronz veretekkel, felnyitható középső lapon tükörrel, 1 db kulccsal, kis sérüléssel, eredeti zárszerkezettel
77,5*93*43 cm