806. Komód
magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és paliszander berakással, lapján kőrisfa borítással, öntött bronz veretekkel, eredeti zárszerkezetekkel, 1 db kulccsal, sérült
93*128*71 cm