259. Néprajzi tárgyak > Deák Ferenc emlékpohár

771. Deák Ferenc emlékpohár

magyar, 19. sz. vége, festett, aranyozott üveg, matricázott képmezőben a politikus portréjával és "Éljen Deák Ferencz" felirattal

m: 12,5 cm