259. Néprajzi tárgyak > Díszpohár

773. Díszpohár

magyar, 19. sz. második fele, színtelen, csiszolt, köszörült üveg, aranyozott, ezüstözött díszítéssel, "Die Kettenbrücke in Pesth" felirattal, festése kopott

m: 11,5 cm