259. Néprajzi tárgyak > Palackpár dugóval

764. Palackpár dugóval

osztrák, 1800 körül, tejüveg, zománcfestett, aranyozott figurális díszítéssel, mindkettő nyaka restaurált, egyik repedt

m: 29,5 cm