259. Néprajzi tárgyak > Tányér és pohár

760. Tányér és pohár

osztrák, 1800 körül, zománcfestett, aranyozott tejüveg (nem összetartozó), aranyozása kopott

tányér d: 13 cm; pohár m: 9 cm