259. Néprajzi tárgyak > Palack és füles pohár

758. Palack és füles pohár

osztrák, 18. sz. vége, zománcfestett tejüveg, aranyozott díszítéssel, aranyozása kopott, kis sérüléssel

palack: 18,5 cm; pohár: 7 cm