259. Néprajzi tárgyak > Emlékpohár

772. Emlékpohár

magyar, 19. sz. vége, többrétegű, bíborpácolt, zománcfestett üveg, magyar címer ábrázolással, "Emlékül" felirattal, aranyozás kopott

m: 10 cm