259. Néprajzi tárgyak > Díszpohár

765. Díszpohár

magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, címer ábrázolással, M. R. monogrammal

m: 20,5 cm