259. Néprajzi tárgyak > Díszpohár

763. Díszpohár

magyar, 19. sz. második fele, színtelen üveg, köszörült díszítéssel, Huszár búcsúja kedvesétől ábrázolással, peremén kis sérüléssel

m: 14 cm