259. Néprajzi tárgyak > Emlékpohár

770. Emlékpohár

magyar, 19. sz. vége, bíborpácolt, zománcfestett, aranyozott üveg, koronás magyar címer ábrázolással és "Éljen a haza, Emlékül" feliratokkal, festése kopott

m: 15 cm