241. Néprajzi tárgyak > Palack, 2 db

659. Palack, 2 db

magyar, 20. sz. eleje, anyagában színezett kék üveg és tejüveg, az egyiken "Vihnyei emlék" felirattal, kis kopásokkal

m: 18 cm és 19 cm