256. Online aukció > Cigarettatárca

332. Cigarettatárca

német, 1888 utáni hold korona fémjel, pesti behozatali jellel, 900 ezrelékes ezüst, belül aranyozott, 1942-es gravírozással, hullámbordás díszítéssel

109,2 g, 8,8*8*0,7 cm