Online aukció > "Ősz Zebegényben"

Online aukció [ARCHÍV]

74. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

"Ősz Zebegényben"

akvarell, papír

370*470 mm

j.j.l.: Klie; ho. felirat