254. Néprajzi tárgyak > Nyeles serpenyő

713. Nyeles serpenyő

magyar, 19. sz. vége, kalapált, ónozott vörösréz és kovácsoltvas, kis sérülésekkel

m: 8,5 cm; d: 28 cm