236. 19-20. századi festmények és bútorok > Irattartó szekrény

225. Irattartó szekrény

magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, zárható redőnyös ajtóval, öt polc pótolt, egy kulccsal

116*50*46 cm