236. 19-20. századi festmények és bútorok > A menyasszony öltöztetése

107. Péczely Antal (Budapest, 1891- ?, 1944 körül)

A menyasszony öltöztetése

olaj, vászon

61*79 cm

j.j.l.: Péczely A.