236. 19-20. századi festmények és bútorok > "Élni kell" 1963

154. Orosz János (Budapest,1932 - )

"Élni kell" 1963

olaj, farost

90*50 cm

j.b.l.: Orosz János 1963

ho:Műcsarnok kiállítási cédula töredék és autográf felirat