236. 19-20. századi festmények és bútorok > Grafika, 5 db (Pásztoridill, Madonna, Lovasok a vízparton, Szirén, Lovasok)

190. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

Grafika, 5 db (Pásztoridill, Madonna, Lovasok a vízparton, Szirén, Lovasok)

rézkarc, papír

295*385 mm; 98*123 mm; 155*285 mm; 88*170 mm; 185*250 mm

j.j.l.: Borsos Miklós 1971; j.b.l: B. M. 1963 (nyomaton); j.j.l: Borsos Miklós 1959; j.j.l: Borsos Miklós 1964; j.j.l: Borsos Miklós 1958