236. 19-20. századi festmények és bútorok > Gyümölcsös csendélet

29. Reinprecht Károly (Budapest, 1903 - ?)

Gyümölcsös csendélet

olaj, farost

20,5*31 cm

j.b.l.: Reinprecht K.