236. 19-20. századi festmények és bútorok > Zsúrkocsi

211. Zsúrkocsi

magyar, 20. sz. első fele, bükkfa, faragott díszítéssel, kiemelhető tálcákkal, lenyíló üvegezett ajtókkal, görgői pótoltak, sérült

68*70*46 cm