236. 19-20. századi festmények és bútorok > Asztali csendélet, 1964

159. Szabó Zoltán (Budapest, 1929 - )

Asztali csendélet, 1964

olaj, farost

80*68 cm

j.b.f.: Szabó Zoltán 1964