236. 19-20. századi festmények és bútorok > Csendélet népi kerámiákkal

160. Szlávik Dezső (Jászapáti, 1887 -?)

Csendélet népi kerámiákkal

olaj, vászon

40*50 cm

j.b.l.: Szlávik