236. 19-20. századi festmények és bútorok > Asztali csendélet virágzó ággal

169. Gádor Emil (Pécs, 1911 - Budapest, 1998)

Asztali csendélet virágzó ággal

olaj, farost

37*54 cm

j.j.k.: Gádor