236. 19-20. századi festmények és bútorok > Folyóparti házak

73. Joachim Ferenc, Csejtei (Szeged, 1882 - Gyula, 1964)

Folyóparti házak

olaj, vászon

38*51 cm

j.j.l.: Cs. Joachim F.