236. 19-20. századi festmények és bútorok > Puttók kagylókkal, 1922

37. Éder Gyula (Kassa, 1875 - Budapest, 1945)

Puttók kagylókkal, 1922

olaj, vászon

69*56 cm

j.j.l.: Éder Gyula 1922