236. 19-20. századi festmények és bútorok > Támlásszék, 2 db

220. Támlásszék, 2 db

osztrák, 19. sz. vége, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, esztergált lábakon, kis sérüléssel

97*42*44 cm