236. 19-20. századi festmények és bútorok > Kislány babával, 1935

42. Telcs Ede (Baja, 1872 - Budapest, 1948)

Kislány babával, 1935

olaj, vászon

60*43 cm

j.b.f.: Telcs E. 1935