236. 19-20. századi festmények és bútorok > Nagymosás, 1945

113. Tápay Lajos (Szeged, 1900 - Szeged, 1964)

Nagymosás, 1945

olaj, falemez

49*60 cm

j.j.l.: Tápai L. 945