236. 19-20. századi festmények és bútorok > Az Axenstrasse Svájcban

69. Schinzel, Reinhart (Grosslobming, 1879 - Villach, 1954)

Az Axenstrasse Svájcban

olaj, karton

20*26 cm

j.b.l.: töredékes