236. 19-20. századi festmények és bútorok > Kecskeméti parkrészlet, 1912

147. Fejérváry Erzsi, (Körmendi-Frimm Jenőné) (Budapest, 1986 - USA, 1980)

Kecskeméti parkrészlet, 1912

olaj, falemez

19*20 cm

j.j.l.: Fejérváry Erzsi Kecskemét 1912