147. Fejérváry Erzsi, (Körmendi-Frimm Jenőné) (Budapest, 1986 - USA, 1980)
Kecskeméti parkrészlet, 1912
olaj, falemez
19*20 cm
j.j.l.: Fejérváry Erzsi Kecskemét 1912